
Eenheid | per set |
---|---|
Fabrikant / Merk | GibaHout.nl |
Soort | Eiken tafelpoot schuin en taps |
Aantal | 4 stuks |
Houtsoort | Eikenhout |
Pootafmeting | 3 x 4 | 6.5 x 4 cm |
Hoogte | 73 cm |
Bewerking | Onbehandeld | geolied | Skylt gelakt |
Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
Eiken tafelpoot schuin en taps | set á 4 stuks
Een prachtige schuine & tapse eiken tafelpoot - 75 cm hoog - geschikt voor een ronde (3 of 4 stuks) en rechthoekige eiken tafel (4 stuks) of ovale en deens ovale tafels. Een sfeervolle & trendy schuine (eet)tafel poot van rustiek eikenhout met een moderne look. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info


Betaal snel en veilig met

Omschrijving
Eiken tafelpoot schuin en taps | set á 4 stuks
Een eikenhouten tafelpoot van rustiek eikenhout, ideaal voor een sfeervolle (eet)tafel. Deze mooie eiken poot wordt ambachtelijk gemaakt, met veel zorg & aandacht voor detail. De trendy vormgeving, de moderne tapse (schuine) "balkmaat" en het warme rustieke eikenhout zorgen voor een prachtige eiken tafel poot, erg populair in combinatie met onze eiken tafelbladen. Deze "schuine tafelpoten" staan in een hoek van 13,5°, wat zorgt voor een extra luxe uitstraling!
Geschikt voor: Deze eiken tafelpoot is geschikt voor ronde / vierkante & rechthoekige tafelbladen en ovale tafels en Deen ovale tafels in alle vormen & maten vanaf 80x80 cm. Voor een ronde tafel, of een tafel die "in een punt loopt", zoals bijv. een druppel / traan tafelblad, kunt u kiezen uit 3 of 4 poten. In het geval van een rechthoekige tafel adviseren wij 4 poten.
Het eikenhout is kunstmatig gedroogd (kd) en heeft een vochtpercentage van 8-12%, ideaal voor binnengebruik. De eiken poten worden opgebouwd uit verlijmde eiken delen. Standaard wordt deze tafelpoot onbehandeld & fijn geschuurd (finish) geleverd. Deze tafelpoten hebben een stevige eiken montageplaat met voorgeboorde gaten, wat zorgt voor een eenvoudige bevestiging op de door u gewenste positie. De onderzijde van de tafelpoot is vlak, daarom adviseren we het gebruik van meubelvilt of plakvilt voor extra bescherming.
LET OP: Wij adviseren om deze schuine tafelpoten met minimaal 12,5 cm afstand van de rand van het tafelblad "naar binnen toe" te monteren, gemeten vanaf de buitenzijde montageplaat tot aan de buitenzijde van het tafelblad. In dit geval lijnen de tafelpoten aan de onderkant precies uit met het tafelblad. Vaak wordt er - ook vanuit praktisch oogpunt - voor gekozen om de poten nog meer "naar binnen" toe te plaatsen.
LET OP:
- Producten die op bestelling geolied of gelakt worden kunnen niet retour!
- Als de eiken onderstellen buiten worden gebruikt vervalt de garantie.